BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az önkormányzatok negyven százaléka támogatásra szorul

Idén is az árvízzel leginkább sújtott Borsod és Szabolcs megyei települések jutottak a legnagyobb összegű támogatáshoz az önhibájukon kívül hátrányos helyzetbe került önkormányzatok számára kiírt pályázaton. Az önhiki-keret idei második fordulójában 724,58 millió forintot osztanak fel 157 helyhatóság között, míg 78 település kérelmét elutasították. Az első fordulóban 12,9 milliárd forinthoz jutottak a működési támogatásra szorult önkormányzatok. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. december 18. kedd, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet