A Nintendo bejelentette, hogy GmeCube névre keresztelt játékkonzolját tavasszal, valószínűleg áprilisban, vagy májusban mutatja be Európában. A Nintendo Japánban és Amerikában már árulja a Sony Playstation 2-jével és a Microsoft X-boxával versenyző játékát, nem is sikertelenül. A cég árbevétele a szeptemberi piacra lépés óta emelkedik, amit a piac több, mint 60 százalékos árfolyam erősödéssel honorált.
2001. december 14. péntek, 08:13
