BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Késik a csomagolási hulladék rendelet

Késik a csomagolási hulladékról szóló kormányrendelet megjelenése. A rendeletet már júniusra is megígérte a kabinet - hangzott el az Öko-Pannon Kht. mai sajtótájékoztatóján. A rendelet a tavaly hatályba lépett hulladékgazdálkodási törvény alapján úgy szabályozza majd az ilyen hulladékok kezelését, hogy 2005-re ezek 50 százalékát szelektíven kezeljék. Ez az arány jelenleg - a termékdíj törvény hatására - 30-32 százalék.

2001. december 13. csütörtök, 10:53

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet