Az inflációt meghaladó árbevétel-növekedéssel számol a húsipar - derült ki a Magyar Húsiparosok Szövetsége mai sajtótájékoztatóján. A húsipar árbevétele idén a becslések szerint 350 milliárd foirnt lesz a tavalyi 320 milliárd után, az árbevétel-arányos eredmény a tavalyi 2-3 százalékot követően 2001-ben jó, ha 1 százalék lesz.
2001. december 11. kedd, 13:01
