BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kormánydöntés a költségvetési tartalék felhasználásáról

A központi költségvetés tartalékalapjából még ebben az évben felhasználandó mintegy 48 milliárd forintról megszületett a kormánydöntés, amit Borókai Gábor kormányszóvivő ismertetett mai sajtótájékoztatóján. A költségvetési törvény szerint 36,7 milliárd forintot helyeztek el a büdzsé tartalékalapjában, és a többletbevételek nyomán, a zárszámadási törvény elfogadásával ezt az összeget növelték meg mintegy 48 milliárd forinttal.

2001. december 7. péntek, 16:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kormány döntése értelmében a Belügyminisztérium 19,2 milliárd forintot, az Oktatási Minisztérium 4,5 milliárd forintot, az ifjúsági tárca 4,4 milliárd forintot, a Pénzügyminisztérium 4 milliárd forintot, a közlekedési tárca 3 milliárd forintot, a földművelésügyi tárca 2,7 milliárd forintot, az Igazságügyi Minisztérium 2 milliárd forintot, a Gazdasági Minisztérium 1,8 milliárd forintot, az egészségügyi, a kulturális és a külügyi tárca pedig egyaránt 1,5 milliárd forintot fordít majd a meghatározott célokra.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet