Az MFB és az FVM ma megkötötte azt a megállapodást, amely december elsejével kezdődően, a nyugdíjas szövetkezeti üzletrészesek kifizetésére, pontosabban üzletrészük megvásárlására vonatkozik. Az előzetes becslések szerint az utóbbi 400 ezer nyugdíjast érint majd, a számukra kifizetendő összeg pedig 55-60 milliárd forint.
