A szerzők ugyanakkor következtetéseket is megfogalmaztak: egyrészt meg kell őrizni szerepünket térségünkben a befektetési célpontként, másrészt erősíteni kell a közép-kelet-európai exportot is.
Tanulmány készült nemrég a magyar-német kereskedelmi kapcsolatokról. Eszerint továbbra is Németország a legnagyobb külkereskedelmi partnerünk, az export 37 százalékát veszi fel. Emellett a legnagyobb befektető is hazánkban.
2001. október 16. kedd, 11:23

A szerzők ugyanakkor következtetéseket is megfogalmaztak: egyrészt meg kell őrizni szerepünket térségünkben a befektetési célpontként, másrészt erősíteni kell a közép-kelet-európai exportot is.