A Széchenyi-terv nélkül az idei GDP-növekedési ütem 3,5 százalék lett volna, ám az időben elindított kormányzati programnak köszönhetően a gazdaság bővülése eléri az 5 százalékot - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a mai kormányülést követő sajtótájékoztatón. A kormányfő óvatosan megjegyezte, hogy a magyar gazdaság hosszabb távon évi 5 százalékkal növekedhet, a nemzetközi gazdasági helyzet függvényében.
2001. augusztus 28. kedd, 13:57
