Magyarország indokolatlannak tartja az Oroszország által bejelentett, 3 hét múlva életbe lépő kormányrendeletet, amely büntető vámot vett ki 4 magyar agrártermék csoportra, lényegében megduplázva azok vámtételét. Az orosz nyilatkozatokkal ellentétben kizárólag az orosz nitrogén-műtrágyagyártásra van bevezetve vámpótlék nálunk - jelentette be Balás Péter a külügyminisztérium helyettes államtitkára.
2001. július 27. péntek, 12:07
