BUX 139411.71 0,4 %
OTP 45700 0,88 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A külügy reagálása az orosz vámpótlékra

Magyarország indokolatlannak tartja az Oroszország által bejelentett, 3 hét múlva életbe lépő kormányrendeletet, amely büntető vámot vett ki 4 magyar agrártermék csoportra, lényegében megduplázva azok vámtételét. Az orosz nyilatkozatokkal ellentétben kizárólag az orosz nitrogén-műtrágyagyártásra van bevezetve vámpótlék nálunk - jelentette be Balás Péter a külügyminisztérium helyettes államtitkára.

2001. július 27. péntek, 12:07

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet