BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Növekszik a kapacitás-kihasználtság a hazai vállalatoknál

A Gazdasági Minisztérium adatai szerint idén az első félévben itthon mintegy 5 százalékponttal nőtt a cégek kapacitás-kihasználtsága. A kimutatás szerint az alacsony kapacitás-kihasználtság a gazdálkodó szervezetek mindössze egytizedére jellemző, de itt több mint 2 százalékponttal csökkent az szervezetek száma.

2001. július 23. hétfő, 14:59

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet