Győzelemmel kezdte a világbajnokságot a japán Fukuokában az Európa-bajnok magyar női vízilabda csapat. Ráadásul a végső győzelemre is esélyes Kanadát nyomták le gólszegény meccsen 5-4 arányban. A szövetségi kapitány, Faragó Tonó jó érzékkel - ahogy az EB előtt is - nem a magyar csapatot nevezte a meccs esélyesének, hanem az olimpiai ötödik juharleveleseket.
2001. július 18. szerda, 18:01
