A budapesti régióban valamint Közép- és Nyugat-Dunántúlon kétszer olyan gyorsan csökkent a munkanélküliek száma mint a keleti régiókban.
Az idei első félévben 6,4 százalékkal azaz 26 ezer fővel kevesebb munkanélkülit tartottak nyilván mint egy évvel korábban - hangzott el a Gazdasági Minisztérium mai sajtótájékoztatóján. Az átlagosnál gyorsabban - 6,8 százalékkal - csökkent a nem pályakezdő munkanélküliek száma, ami arra utal, hogy kimerülni látszik a fiatal munkaerőforrás.
2001. július 18. szerda, 11:39

A budapesti régióban valamint Közép- és Nyugat-Dunántúlon kétszer olyan gyorsan csökkent a munkanélküliek száma mint a keleti régiókban.