A kormány idén nem számol azzal a 21 milliárd forinttal, ami a harmadik generációs (UMTS) mobiltelefon rendszer koncessziós díjából folyhatott volna be, ha idén kiírták volna a pályázatot – mondta Varga Mihály, pénzügyminiszter. A kormány a távközlés nemzetközi mélypontja miatt nem szorgalmazta mindeddig a tender megjelentetését.
2001. július 16. hétfő, 14:06
