BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeptemberben lesz gáztörvény

A gáztörvényt legkésőbb ez év szeptember 21-ig, a villamos energia törvényt szeptember 31-ig kell a gazdasági tárcának a parlament elé terjesztenie - hangzott el a Ipari Energia Fogyasztók Fórumának mai rendezvényén. Szerdahelyi György, a GM főosztályvezetője elmondta, a cél az, hogy 2010-ig a GDP éves átlagos 5 százalékos növekedése mellett az energiafogyasztás egy, a villamosenergia-fogyasztás pedig legfeljebb másfél százalékkal nőjjön. 2010-re egyébként Magyarországnak teljesítenie kell azt az uniós követelményt is, hogy a megújuló energia részaránya a teljes energiafelhasználásban elérje a 12 százalékot.

2001. július 13. péntek, 10:31

Economx
Economx

Ez is érdekelhet