Értesüléseink szerint rövid időn belül dönt a három fővárosi parkolási társulás, hogy milyen új, a jogszabályok által megengedett módon hajtják be a tilosban parkoló autósok által be nem fizetett kétmilliárd forint kintlévőséget. A korábbi elképzelést kifogásolta az adatvédelmi biztos. A parkolási szakemberek állítják: bizonyítani tudják, hogy a bliccelők megkapták a pótdíjra vonatkozó fizetési felszólítást. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 6. péntek, 06:59
