A honvédségnek a haderőreform 2006 végén záródó második fázisa végéig alapvetően a meglévő, illetve a korszerűsített fő technikai eszközök bázisán kell működnie – írja elő egy tavalyi országgyűlési határozat. Ez azt jelenti, hogy csak a hosszú távú haderőreform harmadik ütemében kerülhet sor a hazai haditechnika nagyobb arányú korszerűsítésére. Addig az első két ütemben meghatározott szakmai, szervezeti, gazdasági és életminőség-javító programokat kell megvalósítani. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. július 3. kedd, 06:59
