A minisztériumokban készülnek az egységes hírközlési törvényhez kapcsolódó végrehajtási utasítások, s miután a jogszabály paragrafusai különböző időpontban lépnek hatályba, különböző készültségi fokon állnak. A törvény például 2001. július 1-től hatósági árassá teszi a vezetékesből mobilhálózatba végződő hívások díját, ám ez nem azt jelenti, hogy ettől a naptól az állam felügyelné ezeket a díjakat, ennek csupán a későbbiekben kihasználható lehetőségét teremt az év közepétől. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. június 30. szombat, 06:59
