BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áruhiány miatt nem használja ki Magyarország az EU-agrármegállapodást

A külkereskedelmi forgalom adatai szerint Magyarország nem tudja kellőképpen kihasználni az Európai Unióval kötött, tavaly július 1-jén hatályba lépett agrárkereskedelmi megállapodást, s ennek szakértők szerint az árualap hiánya az oka. A kérdés felvetődik a kormány elé várhatóan ősszel kerülő külkereskedelmi stratégiai kormányhatározat-tervezet kapcsán is. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. június 26. kedd, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet