A külkereskedelmi forgalom adatai szerint Magyarország nem tudja kellőképpen kihasználni az Európai Unióval kötött, tavaly július 1-jén hatályba lépett agrárkereskedelmi megállapodást, s ennek szakértők szerint az árualap hiánya az oka. A kérdés felvetődik a kormány elé várhatóan ősszel kerülő külkereskedelmi stratégiai kormányhatározat-tervezet kapcsán is. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. június 26. kedd, 06:59
