BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Székesfehérvári gyanúsítottak: mind a tizenegyen előzetesben

A Központi Ügyészségi Nyomozó Hivatal kedden, nyílt nyomozás során Székesfehérváron államtitoksértés, hivatali visszaélés és vesztegetés, illetve más bűncselekmények miatt vett őrizetbe 11 személyt, s mára mindegyiküket előzetes letartóztatásba helyezték - közölte az MTI.

2001. június 22. péntek, 20:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Pesti Központi Kerületi Bíróság csütörtökön három, ma pedig hét személyt helyezett előzetes letartóztatásba. A Fővárosi Bíróság Katonai Tanácsa szintén ma helyezett előzetes letartóztatásba egy hivatásos büntetés-végrehajtási tiszthelyettest.
Az előzetes letartóztatásba helyezett személyeket a nyomozó hatóságok hivatali vesztegetéssel, hivatali visszaéléssel, hivatalos személy által elkövetett bűnpártolással, különleges személyi adatokkal való visszaéléssel, illetve államtitoksértéssel gyanúsítják.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet