Ha a forint tovább erősödik, akkor a Magyar Nemzeti Bank (MNB) megfontolja, milyen lépéseket tegyen - mondta Missura Gábor, az MNB szóvivője az MTI-nek. A fontolóra vehető lépések között említette a szóvivő a további szóbeli beavatkozásokat, kamatpolitikai lépéseket akár a 15 százalékos sávhatár elérése előtt, illetve a nyíltpiaci beavatkozást a sávhatáron.
2001. június 22. péntek, 16:45
