Demszky Gábor megfogalmazása szerint a Fidesz vezette kormány leváltására a szocialista pártnak sem egyedül, sem egy tőle nehezen megkülönböztethető segédpárttal nincs esélye. A hármas teher, pártelnökség, listavezetés és főpolgármesterség együttes viselése meghaladta erőmet - jelzi a politikus.
