A kormány által elfogadott, gyógyszerár-támogatásról szóló rendeletnek az idén 6,5 milliárd forintos támogatási kihatása van - hangzott el a mai kormányülést követő sajtótájékoztatón. A gyógyszergyártókkal való megállapodás 12,3 milliárdos többletet jelentett volna, ám az egészségügyi tárca különböző intézkedései révén 5,8 milliárd forint faragható le.
2001. június 12. kedd, 17:01
