BUX 139331.15 0,02 %
OTP 45480 0,4 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új egyenruhák a BM-nek

A nyár végétől új egyenruhát kapnak a rendőrök, majd később a határőrök és a katasztrófavédelemi dolgozók is új munkaruhában teljesítenek szolgálatot. A jelenlegi egyenruhák felett eljárt az idő, és azok már sem minőségben, sem megjelenésben nem felelnek meg. Az új nyári ruházat világoskék ingből, sötétkék farmernadrágból és dzsekből áll. Újdonság lesz viszont a kék baseball-sapka, a jelenlegi tányérsapka pedig csak a társasági viseletnél marad meg.

2001. június 8. péntek, 13:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A társasági egyenruházatot 2004-2005-ben cserélik le, a férfiak fehér inget és sötétkék öltönyt, a nők pedig fehér blúzt, illetve sötétkék szoknyát és blézert kapnak.
Az egyenruhákhoz tartozó cipő télen-nyáron egységes lesz: fekete színű, vastag talpú bőrcipőt kap mindenki. A jelenlegi egyenruhák az új ruházat teljes cseréjéig, azaz 2003-2004-ig párhuzamosan használatban maradnak, azután pedig a megmaradt régi egyenruhákat a hallgatói állomány viseli majd, akik az új ruházatot az avatáskor kapják meg.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet