A társasági egyenruházatot 2004-2005-ben cserélik le, a férfiak fehér inget és sötétkék öltönyt, a nők pedig fehér blúzt, illetve sötétkék szoknyát és blézert kapnak.
Az egyenruhákhoz tartozó cipő télen-nyáron egységes lesz: fekete színű, vastag talpú bőrcipőt kap mindenki. A jelenlegi egyenruhák az új ruházat teljes cseréjéig, azaz 2003-2004-ig párhuzamosan használatban maradnak, azután pedig a megmaradt régi egyenruhákat a hallgatói állomány viseli majd, akik az új ruházatot az avatáskor kapják meg.
