BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Három államtitkár távozik a kormányból

A miniszterelnök május 15-ei hatállyal kezdeményezi a köztársasági elnöknél Frajna Imrének, a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkárának, illetve Kávássy Sándornak, a Környezetvédelmi Minisztérium politikai államtitkárának felmentését - közölte az MTI-vel Borókai Gábor kormányszóvivő.

2001. május 10. csütörtök, 20:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Borókai elmondta, hogy a kormányfő ugyanilyen határidővel elfogadta Horváth Zsoltnak, az Egészségügyi Minisztérium politikai államtitkárának lemondását.
A szóvivő közlése szerint a Környezetvédelmi Minisztérium államtitkárának felmentését Turi-Kovács Béla miniszter kezdeményezte Orbán Viktornál.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet