Dinamikusan növelték forgalmukat az állateledel gyártók: tavaly a magyarországi piac csaknem 30 százalékkal, 18 milliárd forintra nőtt az előző évi 14 milliárdról - mondta Stephan Skopp, az állateledel gyártók egyesületének elnöke. Magyarországon a múlt évben 60 ezer tonnát adtak el, az előző évi összes értékesítés 55 ezer tonna volt, idén pedig 70 ezer tonnát terveznek.
2001. április 24. kedd, 11:37
