Várhatóan módosítják a mezőgazdasági külsö üzletrészek tulajdonosainak igénybejelentési, illetve kifizetési határidejét, utóbbi akár ez év végéig is kitolódhat - közölte gödöllői sajtótájékoztatóján Tamás Károly, az agrártárca közigazgatási államtitkára. Az ügyben az FVM előterjesztést készít a kormány számára - tett hozzá az államtitkár. A jelenlegi szabályok szerint az igénybejelentéseket április 15-ig kell megtenni, a kifizetési határidő pedig július 1.
2001. március 5. hétfő, 12:14
