Az agrártámogatásokra összességében idén nem jut több mint tavaly - hangoztatta Horváth Gábor, a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége (MOSZ) mai sajtótájékoztatóján. A főtitkár egyebek mellett kifogásolta, hogy az agrártárca támogatási rendelete szövetkezetellenes, illetve hogy a támogatások felhasználásának hatékonysága tovább romlik, az adófizetők pénzének nyomon követése pedig egyre átláthatatlanabb. A MOSZ információi szerint a minisztérium legújabb határideje a támogatási rendelet meghirdetésére március 31.
2001. február 15. csütörtök, 11:52
