Idén január 1-jétől a társasházakra vonatkozó adószabályozás módosításával a látszat ellenére a korábbinál valamelyest egyszerűbbé vált a közös tulajdon hasznosításából (például közös helyiség eladásából) megszerzett jövedelmek utáni adózás. Mostantól ugyanis a társasház a magánszemély tulajdonosok minden ilyen jellegű adókötelezettségét átvállalhatja, akiket így semmilyen adófizetési és nyilvántartási kötelezettség nem terhel. Részletek a hétfői Befektetőben.
2001. február 4. vasárnap, 06:59
