BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Választott bíróság elé kerülhet az áramárvita

Az áramszolgáltatók és a Magyar Villamos Művek (MVM) Rt. közötti árvita a pénteki első tárgyalási forduló után sem jutott nyugvópontra. Az MVM nem, a szolgáltatók azonban felülvizsgálnák a hosszú távú áramszerződéseket. A felek csupán arról egyeztek meg, hogy jövő héten szakértői listát készítenek, ami a választott bírósághoz fordulás feltétele. A NAPI Gazdaság úgy tudja, hogy megbomlott a hat áramszolgáltató cég egysége, két társaság vezetése már fizetne az MVM-nek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. február 3. szombat, 06:59

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet