A magyar áramszolgáltatók profitját – ahelyett, hogy csupán egy év eredményéből vonnánk le következtetéseket - hosszú távon kell vizsgálni – közölte Matolcsy György kijelentésére hivatkozva a BridgeNews. Matolcsy szerint a magyar gazdaságban az áramszolgáltató-szektor nagyon nyereséges ágazat és előfordulhat egy-két olyan év, mikor a profit alacsonyabb, ám a befektetők 1995-96-ban 10-20 évre invesztáltak.
2001. január 15. hétfő, 16:18
