BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óriási a baj a patinás német autógyártónál, már a fizetésekhez is hozzányúlhatnak

A Volkswagennél a 10 százalékos bércsökkentés mellett a bérek kétéves befagyasztása is szóba került.

2024. október 28. hétfő, 14:12

Fotó: Reuters / Axel Schmidt
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Volkswagen-konszern egy sor költségcsökkentési intézkedést vizsgál névadó márkájánál, beleértve a 10 százalékos bércsökkentést és a bérek kétéves befagyasztását.

A Reuters cikke szerint az autógyártóra egyre nagyobb nyomás nehezedik a kiadások csökkentése érdekében a kihívásokkal teli gazdasági környezetben. A dolgozók eközben bírálták a menedzsmentet, amiért nem mutattak be világos jövőbeli stratégiát, annak ellenére, hogy ígéreteket tettek egy új tervre.

A Handelsblatt szerint a Volkswagen vezetése több lehetséges költségmegtakarítási lépésről tárgyalt.

Ezek közé tartozik a felső besorolású alkalmazottak bónuszainak korlátozása, az alkalmazottak évfordulóira járó kiegészítő kifizetések csökkentése, valamint egyes németországi termelési telephelyek lehetséges bezárásának vizsgálata.

A Volkswagen szóvivője nem kívánta kommentálni a Handelsblattnak a vállalat üzemi tanácsával és az IG Metall-lal, a németországi fémipari szakszervezettel folyó tárgyalásokat.

A Volkswagen Kassel-Baunatal gyárának dolgozói az IG Metall fémipari munkásszakszervezet zászlóit lengetik az üzemi tanács tájékoztatóját követően 2024. október 28-án Kép: Reuters / Timm Reichert
Fotó: Reuters / Timm Reichert

Október eleje óta a Volkswagen vezetése hetente találkozik a németországi üzemei ​​dolgozóinak képviselőivel, és elemzi, hol lehetne költségcsökkentést végrehajtani, és mely modelleket gyártanak majd az egyes helyszíneken.

A béremelésekkel kapcsolatos tárgyalásokat a szakszervezet szóvivője szerint külön kezelik, a következő hivatalos forduló október 30-án lesz.

Küzdenek a végsőkig: orbitálisat zakóztak a német autógyártók a legjövedelmezőbb piacukon
A BMW, a Mercedes-Benz és a Volkswagen is szenved, ám Kína mellett nincs életképes alternatívájuk hasonló volumen és nyereség elérésére. A németek nem adják fel, még több erőforrást mozgósítanak. Ez azonban nehéz harcnak tűnik, mivel Peking aktívan törekszik arra, hogy saját gyártóit építse fel.
Vermes Ádám
Vermes Ádám
Vezető szerkesztő
Diplomáit az Eötvös Loránd Tudományegyetem politológia alapszakán, majd közpolitika szakirányú politikatudományi mesterképzésén szerezte. Egyetemi évei alatt több, közélettel foglalkozó szervezetnél dolgozott szakmai gyakornokként, emellett az Országgyűlés Hivatala parlamenti ösztöndíjas programjában is részt vett. Szakmai pályafutását politikai elemzőként kezdte a Méltányosság Politikaelemző Központnál, majd újságíró-szerkesztőként és önkormányzati sajtóreferensként szerzett tapasztalatot. 2023 óta az Economx munkatársa, jelenleg felelős szerkesztőként dolgozik. Rendszeresen készít interjúkat hazai és nemzetközi szakértőkkel, valamint tudósít szakmai konferenciákról, különös tekintettel a mesterséges intelligencia, a pénzügyi innováció és a munkaerőpiaci átalakulás kérdéseire. Írásaiban kiemelt figyelmet fordít a technológiai változások gazdasági és társadalmi hatásaira.

Ez is érdekelhet