BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Aki akar, mehet már Moldovába is

Újabb országba nyílik szabad beutazás - írta ki a Facebook oldalára a magyar külügyminiszter, miután lezárta az erről szóló tárgyalásokat a moldáv kollégáival.

2021. május 29. szombat, 19:06

Fotó: MTI Fotó / Koszticsák Szilárd
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Keddtől a beoltott magyar és moldáv állampolgárok szabadon - azaz karantén- és tesztkötelezettség - nélkül utazhatnak a két ország között - tette közzé a hírt Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a Facebookon szombaton.


Számos országgal, folyamatosan egyeztetünk az oltási igazolások kölcsönös elfogadásáról és a szabad utazás lehetőségéről - írta a közösségi oldalán a miniszter.

Szijjártó közölte: sikerült lezárni a megbeszéléseket a moldovai kormánnyal a kérdésben.

Szabó István M.
Szabó István M.

Ez is érdekelhet