BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerbiát egy nagy kórházzá változtatta a koronavírus

Szerbia egy nagy kórház, hiszen már minden településen vannak betegek, és mindenhol vagy állandó, vagy ideiglenes járványkórházat alakítottak ki - jelentette ki Predrag Kon, a nyugat-balkáni ország legismertebb járványügyi szakértője a szerbiai közszolgálati televízió vasárnap reggeli híradójának beszámolója szerint.

2020. november 29. vasárnap, 10:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szakember az MTI szerint azt is közölte, hogy korábban Belgrádban regisztrálták a legtöbb fertőzöttet, ám egyre több gócpont alakul ki, és már senki nem érezheti úgy, hogy biztonságban van.

A regisztrált fertőzöttek száma vasárnapra Szerbiában 7041-gyel 163 035-re, Koszovóban 639-cel 38 431-re, Észak-Macedóniában 1022-vel 60 723-ra, Montenegróban 618-cal 34 454-re, Bosznia-Hercegovinában pedig 1279-cel 86 710-re emelkedett.

A járvány halálos áldozatainak száma Szerbiában az utóbbi 24 órában 61-gyel 1484-re, Koszovóban 14-gyel 989-re, Észak-Macedóniában 41-gyel 1699-re, Montenegróban héttel 481-re, Bosznia-Hercegovinában pedig 34-gyel 2576-ra nőtt.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet