BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szakított egymással a Mercedes és a BMW

Bár a BMW és a Mercedes régóta rivalizálnak, de volt köztük együttműködés, például közösen fejlesztettek vezetéstámogató rendszereket. Ennek most vége.

2020. június 20. szombat, 14:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BMW és a Mercedes tavaly állapodott meg arról, hogy megosztják az eddigi eredményeket és közösen fejlesztenek autópályán működő részleges önvezető rendszert, illetve parkolás-automatizáló megoldásokat.

A partnerség egy évig sem tartott: most közös nyilatkozattal zárták le, mondván, hogy nyitva hagyják a közös munka folytatásának lehetőségét, de egyelőre mindkét cég a saját programja szerint, házon belül fejleszt a továbbiakban - írja a Totalcar.

Korábban egyébként felmerült, hogy még szorosabban együttműködjön a két autógyártó, de a mostani lépés arra utal, nem igazán megy a közös munka.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet