BUX 139656.19 0,58 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Boris Johnson is koronavírusos

Boris Jonhson is elkapta a koronavírust - ezt maga a brit miniszterelnök jelentette be a Twitteren.

2020. március 27. péntek, 12:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Johnson enyhe tüneteket észlelt magán, amelyek koronavírus-fertőzésre utalhattak. Orvosi tanácsra tesztet végeztetett, amely pozitív lett - mondja videóüzenetében.

A munkáját továbbra is elvégzi otthonról és tartja a kapcsolatot azokkal, aki részt vesznek a koronavírus elleni küzdelemben.

Boris Johnson köszönetet mondott mindenkinek - rendőröknek, szociális munkásoknak, tanároknak, a közszolgáknak önkénteseknek - akik harcolnak a vírus terjedésének megfékezéséért. Külön köszönetet mondott azoknak is, akik otthonról dolgoznak.

Over the last 24 hours I have developed mild symptoms and tested positive for coronavirus. I am now self-isolating, but I will continue to lead the government's response via video-conference as we fight this virus. Together we will beat this. #StayHomeSaveLives pic.twitter.com/9Te6aFP0Ri - Boris Johnson #StayHomeSaveLives (@BorisJohnson) March 27, 2020

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet