BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megbénította az indiai autógyártást a koronavírus

A koronavírus miatt hozott kormányzati megszorítások miatt leállt Indiában az összes nagy autógyártó termelése - írja az MTI.

2020. március 23. hétfő, 21:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Hétfőtől nem termel a Maruti Suzuki, Mahindra & Mahindra, a Hyundai, a Fiat Chrysler, a Ford és a Toyota sem.

A sportos utókat készítő Mahindra & Mahindra bejelentette, hogy a Ferrari és a Fiat olasz autógyártókhoz hasonlóan lélegeztető gépek gyártásába fog.

Indiában tavaly 4,03 millió gépkocsit gyártottak, valamivel többet az egy évvel korábbi 4,02 milliónál.

Hétfőn története legnagyobb veszteségét szenvedte el az indiai tőzsde.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet