BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Twitteren üzent Ursula von der Leyen az Orbán-találkozó után

Egyetértés volt Orbán Viktor kormányfő és Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság új elnöke között csütörtökön arról, hogy az uniónak új kezdetre és pragmatikus megoldásokra van szüksége a migráció kérdésében - írta maga Ursula von der Leyen a találkozó után a Twitteren közzétett üzenetében.

2019. augusztus 1. csütörtök, 21:35

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A bizottság elnöke közölte: jót beszélgetett politikai irányelveiről a magyar miniszterelnökkel. A találkozón beszéltek az unió versenyképességéről, és egyetértettek abban, hogy az uniós intézményeket közelebb kell vinni a tagállamokhoz.

Twitter-üzenetében Ursula von der Leyen megjegyezte: a jogállamiság elengedhetetlen és mindenkire vonatkoznia kell. A bizottság elnöke kiemelte azt is, hogy erős védelmi unióra lenne szükség.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet