BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán Viktor üzent új kollégájának

Magyarország és Lengyelország évezredes, közös felelősséget visel Európa békéjéért, szabadságáért és boldogulásáért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Mateusz Morawiecki új lengyel kormányfőhöz címzett gratuláló levelében.

2017. december 12. kedd, 16:44

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

"Engedje meg, hogy ezúton gratuláljak Önnek a Lengyel Köztársaság miniszterelnökévé történt kinevezéséhez. Úgy vélem, együttes fellépéssel és szorosan együttműködve az európai színtéren olyan új lehetőségeket teremthetünk országaink számára, amelyek Közép-Európa sikeréhez is hozzájárulnak" - fogalmazott Orbán Viktor, aki kifejezte örömét, hogy a közös teendőkről, kihívásokról az Európai Tanács közelgő ülésének margóján személyesen is tudnak majd egyeztetni - írja az MTI.

Felelősségteljes munkájához, az Ön által vezetett lengyel kormány célkitűzéseinek megvalósításához sok sikert kívánok - zárta levelét a magyar kormányfő.

Címlapkép: Reuters

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet