BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Egyesült Államok kiutasított 15 diplomatát

Az Egyesült Államok kedden kiutasított 15 kubai diplomatát - írja az MTI.

2017. október 3. kedd, 17:47

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az előzetes kiszivárogtatásoknak megfelelően az amerikai kormányzat kedden jelentette be ezzel kapcsolatos döntését.

A washingtoni kubai nagykövetség munkatársai hét napot kaptak arra, hogy elhagyják az Egyesült Államokat.

A döntést a  külügynminisztérium  kubai nagykövetsége munkatársainak rejtélyes megbetegedéseire hivatkozva azzal indokolta, hogy a havannai illetékesek képtelenek voltak a nemzetközi egyezményekben előírtaknak megfelelően biztosítani a diplomaták és családtagjaik épségét és biztonságát.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet