BUX 139543.27 0,17 %
OTP 45460 0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozott az Uber londoni vezetője

Lemondott tisztségéről a Uber londoni igazgatója - írja a 444.hu a Telegraph nyomán.

2017. október 2. hétfő, 21:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jo Bertram alig néhány nappal azután jelentette be távozását, hogy a város felfüggesztette a cég működési engedélyét. A cég fellebbezett a döntés ellen, engedélyük szeptember 30-án lejárt, de a végleges ítéletig sofőrjeik még folytathatják a munkát.

A fuvarozó-app új igazgatója kedden találkozik a londoni közlekedésért felelő hivatal, a TfL vezetőségével, hogy megpróbáljon változást elérni. A TfL korábban visszautasította a tiltás feloldását, mert szerintük az Uber rendszere akár a közbiztonságra is veszélyt jelenthez - olvasható a 444.hu-n.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet