BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az iráni gazdasági miniszterrel tárgyalt Orbán

Irán és Magyarország gazdasági és energetikai együttműködéséről, a két ország vállalatainak beruházásairól egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Ali Tajebnia iráni gazdasági és pénzügyminiszterrel Budapesten - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője kedden az MTI-t.

2017. február 7. kedd, 16:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tárgyaláson - amelyen részt vett Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter is - megerősítették a magyar-iráni gazdasági vegyes bizottság keddi budapesti ülésen született döntéseket.

Így nagy hangsúlyt kapott a magyar-iráni gazdasági programok finanszírozási oldala, vagyis a bankközi hitelezési együttműködés fejlesztése, és az importengedélyezések rugalmasabbá tétele is - mondta a sajtófőnök.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet