BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Romániában bővít a Mercedes

Újabb, csaknem 40 millió euró beruházással bővítette romániai gyártókapacitását a Daimler csoport.

2014. január 10. péntek, 12:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Daimler romániai leányvállalata, a Star Transmission pénteki közleménye szerint a most felavatott új gyárban úgynevezett kettős tengelykapcsolós sebességváltókat gyártanak a Mercedes Benz modellekhez - írta pénteken a Mediafax román hírügynökség.

A német járműgyártó tavaly áprilisban jelentette be, hogy több százmillió eurós beruházással bővíti romániai gyártókapacitását. Ennek első lépéseként júliusban megnyitottak egy hasonló üzemet, ahol ötfokozatú automata sebességváltókat gyártanak.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet