<banner> Nyár óta először ismét 50 pont felett a chicagói beszerzési menedzser index értéke, ami azt jelenti, hogy a felmérésben szereplő feldolgozóipari szereplők többsége úgy gondolja, hogy javulni fog a helyzete. A főindex értéke 0,5 pontot emelkedett októberhez képest a várt 0,6 ponttal szemben.</banner>
<banner>A bontás szerint a megkérdezettek a termelési és a munkaerőpiaci kilátásokat jobbaknak látták, mint egy hónappal korábban, az értékesítési kilátások megítélése ugyanakkor romlott. </banner>Az ISM átfogó, feldolgozóipari felmérésének eredményei hétfőn látnak napvilágot.<banner>
</banner>
