BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Görögország nem megy csődbe

A német pénzügyminiszter szerint a Grexit Athén és az euró számára is igen káros volna.

2012. október 14. vasárnap, 12:14

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Véleményem szerint nem lesz államcsőd Görögországban, ám egy sor igen komoly reformot kell végrehajtania, ami fájni fog - mondta Wolfgang Schäuble német pénzügyminiszter egy szingapúri üzleti fórumon. Hozzátette: mindenki bízik abban, hogy a görög kormány megteszi a szükséges intézkedéseket. A pénzügyminiszter úgy vélte, nincs értelme arra spekulálni, hogy Athén elhagyja az eurózónát, mert egy ilyen lépés mind Görögország, mind az euró számára igen káros volna.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet