BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra emelkedtek az amerikai lakásárak

Júniusban 2,3 százalékkal emelkedtek az amerikai lakásárak havi alapon - derül ki az S&P Case-Shiller legfrissebb statisztikájából.

2012. augusztus 28. kedd, 15:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner>Júniusban 2,3 százalékkal emelkedtek az amerikai lakásárak májushoz képest, mind a húsz vizsgált városban emelkedést regisztráltak a szakértők (a havi mutató tekintetében). Az áremelkedésnek köszönhetően a tavalyi év azonos időszakához képest is drágultak az ingatlanok. Az év/év alapú index 0,5 százalékos emelkedést mutatott júniusban, ez volt az első emelkedés 2010 szeptembere óta.
</banner>

<banner>Az S&P Case-Shiller lakásárindex a húsz legnagyobb amerikai város, használt, egylakásos lakóingatlanainak értékesítési adatait tartalmazza. Az index az ingatlanárak éves és havi változását jelzi.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet