BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elárasztják az okostelefonok Németországot

Okostelefon-értékesítési rekordot vár az idén a német elektronikai és informatikai ágazat szakmai képviseleti szervezete, a Bitkom.

2012. augusztus 21. kedd, 13:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az EITO piackutató intézet adataira támaszkodó Bitkom-előrejelzés szerint az idén 23 millió okostelefont értékesítenek Németországban, 43 százalékkal többet, mint tavaly. \"Az okostelefon mostanra tömegcikké vált\" - állapította meg a Bitkom elnöke, Dieter Kempf.

A Németországban értékesített mobiltelefonoknak darabszám szerint 70 százaléka az okostelefon kategóriába esik, az értékesítési árbevételnek azonban már 93 százalékát adják ezek a készülékek.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet