BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csalódást keltett a munkaügyi adat

Megint egyre több amerikai igényel munkanélküli segélyt.

2012. június 14. csütörtök, 15:03

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner> Múlt hét szombatig bezárólag hatezer fővel többen, 386 ezren igényeltek első ízben munkanélküli segélyt az Egyesült Államokban - derült ki a munkaügyi munkaügyi tárca jelentéséből. Az előzetes várakozások 376 ezer körüliek voltak, így a megjelent adat kedvezőtlenebb a vártnál. A két héttel ezelőtti adatot 377 ezerről 380 ezerre módosította felfelé a tárca. A hektikus heti mozgásoktól mentesebb négyheti mozgóátlag 382 ezerre emelkedett, ami fél éve a legmagasabb.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet