BUX 139460.27 0,11 %
OTP 45460 0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb rossz hír: nagyot zuhant a chicagói BMI

Jelentősen romlott a hangulat az amerikai feldolgozóiparban. Két és féléves mélypontra esett a chicagói BMI.

2012. április 30. hétfő, 16:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner>A Chicago térségében végzett legfrissebb feldolgozóipari felmérések eredményei szerint március óta jelentősen nőtt a pesszimizmus a szektorban. A chicagói beszerzési menedzser index értéke kereken 6 pontot zuhant. Jelenleg 56,2 ponton, 29 havi mélyponton tartózkodik.</banner> Az elemzői konszenzus 60 pont volt - írta a portfolio.hu.

<banner>A bontás szerint az értékesítési kilátások megítélése romlott a leginkább.</banner>

<banner>Az ISM (Institute for Supply Management) teljes feldolgozóiparra kiterjedő felmérésének eredményei holnap látnak napvilágot. A konszenzus szerint néhány tized ponttal kerülhet lejjebb - a márciusban 53,4 ponton álló - főindex.</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet