BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét emelkedett a munkanélküli segélyt igénylők száma az USA-ban

A vártnál kissé kedvezőtlenebb adatot jelentett ma az amerikai munkaügyi minisztérium.

2012. március 8. csütörtök, 14:55

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Múlt szombatig bezárólag 362 ezer főre emelkedett az első ízben munkanélküli segélyt igénylők száma, miközben a piac a megelőző (351 ezer fős) adathoz képest stagnálást várt.

<banner>A megelőző adatot ezúttal is módosította a munkaügyi minisztérium, 351 ezer főről 354 ezer főre. Így ehhez képest múlt hét szombati adat 8 ezer fős emelkedést jelent. A segélykérők számának négyheti mozgóátlaga, amely a heti ugrásoktól némileg tisztított mutató - minimálisan - 355 ezerre emelkedett.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet