BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövőre Indiába megy a Harley Davidson

A gyártó mai bejelentése szerint a jövő évtől beindítja indiai üzletágát a Harley-Davidson.

2009. augusztus 27. csütörtök, 17:30

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az ikonikusnak számító motorokat gyártó cég mai bejelentése szerint 2010-ben megkezdi motorkerékpárjai értékesítését Indiában - írja a MarketWatch.

Az amerikai társaság Gurgaonban, Új Delhi mellett hozta létre bázisát és már megkezdte a márkakereskedői hálózat létrehozására irányuló lépéseket is. A társaság jelenlegi célja, hogy meginduljon az Indiába irányuló import, motorkerékpárok, illetve hozzá kapcsolódó felszerelések és ruházat területén, a továbbiakban pedig az indiai üzletág növekedésével a további bővülés lehetőségeit is megvizsgálják - áll a bejelentésben.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet